Desen Baskı

desen baskı

Desen Baskı hangi görsellerde iyi sonuç verir?
Desen Baskı hangi görsellerde iyi sonuç verir?

Hemen hemen her görsel için doğal bir uygunluk gösterir. Zeminli işler de bu guruba dahildir. Trajlı işlerde tuale dokulu bir fantazi kartondan daima daha hesaplıdır. İstedini her deseni çok rahat kullanabilirsiniz. Size yada işe özel bir desen oluşturabilirsiniz ve hatta bunu sadece size özel tescilleyebilirsiniz. Kağıt ve karton seçimi biraz önemli bir konu olduğu için bu konuda görüşmemizde fayda var.

Desen Baskı tasarlarken nelere dikkat ederiz?
Desen Baskı tasarlarken nelere dikkat ederiz?

Uygulanacak kısımlar için düz emisyon (tire) serigrafi filmi istenir. Kalıp boyutları ve baskı sırasındaki hesaplı konfigirasyonlar için bizi arayın. Küçük hücreli sonsuz figurler oluştururken keskin ve sivri kenarlardan uzak durmanızda fayda var. İnce bir soğan kağıdında kullanılan hafif gren işin ekonomik değerini çok artırdığını çok gördük. Keyifli sonuçlar sizi bekliyor.

Karton seçimini nasıl yapmalıyız?
Karton seçimini nasıl yapmalıyız?

Desen baskı, en az 42 gr/m2, en kalın 450 gr/m2 kuşe kartona yapılır. Lütfen bu konu için bizi önceden arayınız. Şimdiye kadar sayızız gramajdaki zeminli zeminsiz bir çok kağıt ve kartonda cesaretle kullandık. Her kes çok memnun kaldı...

Baskıda dikkat edilecek hususlar
Baskıda dikkat edilecek hususlar

Baskı sırasında kalıbın daha derin olması ya da olmaması ayrıca baskı sırasında baskı kuvvetinin (forsa ayarının) farklı olması işinizin farklı sonuçlara ulaşmasını sağlayabilir. Örneğin ünlü bir markanın kağıt çantasında kullanılan forsa ayarı ile aynı markanın kaqrton ambalajında kullanılan ayarlar farkı olacaktır.